Novinky

Novinka pro učitele IT - Centrum digitálních technologií

další setkání 28. 11. od 16.00 do 18.00

Elixír do škol ve spolupráci s iQLANDIÍ připravil pro učitele informatiky a digitálních technologií Centrum digitálních technologií - další setkání se uskuteční v novém FABLABu. 
Centrum digitálních technologií je platforma, která vytváří prostor pro kolegiální sdílení, propojování a vzdělávání učitelů IT a technických předmětů. Hlavní náplní centra je sdílení zkušeností, metodik, poznatků, postupů, pomůcek a inspirace, které mohou učitelé IT a technických předmětů uplatnit ve své výuce. Centrum tak naváže na úspěšnou činnost fyzikálních center elixíru do škol, která probíhají již pátým rokem. Více se o myšlence center digitálních technologií dočtete zde
 
Zkušený lektor Martin Gembec za podpory našeho science centra připravil témata jako jsou 3D tisk, modelování, robotika, programování, tvorba webu apod. a jakým způsobem je lze zapojit do školní výuky. 

Další setkání v tomto školním roce se uskuteční ve středu 28. listopadu od 16.00 do 18.00, tentokrát v prostorách FABLABu (v 3. patře iQPARKU). 

Termíny dalších setkání v první pololetí školního roku 2018 / 2019:  19. 12.

Zaujala vás nabídka? Účast je nutno předem potvrdit na emailu elixirict@gmail.com. Setkávání se konají zdarma. Zájemci mohou dorazit dříve a prohlédnout si expozice iQLANDIE. 

Informace o dění v centru najdete na blogu.

Sraz je na recepci a parkování zdarma (parkovací lístek vezměte na recepci).
 
Těšíme se na vzájemné setkávání, výměnu zkušeností i nápadů.

Hlavní partneři