Harmonogram termínů

Níže naleznete harmonogram termínů k NAKAP. 

červená pole program obsazen
název Jaderný program Biologie Mix Planeta Země
a Vesmír
Anorganická chemie
a biochemie
Nanoden Energie GIS a mapy
Datum 1 11. 10. 2018 1. 11. 2018, SSHL 27. 9. 2018, SPSSE 2. 10. 2018 18. 10. 2018, SŠSSaD 17. 10. 2018, OALIB 19. 9. 2019, SOSLI
Datum 2 23. 10. 2018, GFXS 13. 11. 2018, SZSLIB 12. 10. 2018 3. 10. 2018, SOSGS 24. 10. 2018 16. 11. 2018,OATU 20. 9. 2019, SŠSSaD
Datum 3 8. 11. 2018, ISSVJ 21. 11. 2018, SSHL 26. 10. 2018, SOSSOU 25. 10. 2018, GFXS 15. 11. 2018, SPSTJB 20. 11. 2018, ISSVJ 22. 10. 2019, GFXS
Datum 4 27. 11. 2018, SŠSSaD 5. 12. 2018, GFXS 2. 11. 2018, SUPSJB 14. 11. 2018, SUPSZB 8. 1. 2019, SŠSSaD 12. 12. 2018, OATU 23. 10. 2019, GJER
Datum 5 28. 11. 2018, OALIB 15. 1. 2019, SSRSJB 6. 11. 2018, SSRSJB 6. 12. 2018, SOSGS 24. 1. 2019, GJER 13. 12. 2018, SPSS 14. 11. 2019, OACL
Datum 6 9. 1. 2019, GJIL 16. 1. 2019, GJER 9. 11. 2018, RANDOVKA 7. 12. 2018, GJER 9. 4. 2019, GFXS 17. 1. 2019, SPSCL 15. 11. 2019, OATU
Datum 7 10. 1. 2019 25. 1. 2019, RANDOVKA 29. 11. 2018, SŠSSaD 22. 1. 2019, ISSVJ 1. 10. 2019, SPSTLI 18. 1. 2019, SOSSOU 10. 12. 2019, RANDOVKA
Datum 8 20. 3. 2019, SŠSSaD 22. 3. 2019, OACL 30. 11. 2018, SPSS 23. 1. 2019, SOSGS 2. 10. 2019, OACL 2. 4. 2019, RANDOVKA 11. 12. 2019
Datum 9 21. 3. 2019, SSMS 4. 4. 2019, OALIB 11. 12. 2018, SPSS 28. 3. 2019, SOSGS 5. 11. 2019, SSRSJB 3. 4. 2019, ISSSE 14. 1. 2020, GJIL
Datum 10 10. 4. 2019, SOSSOU 5. 4. 2019, SZSLIB 14. 12. 2018, OATU 29. 3. 2019, SPSCL 6. 11. 2019, SPSTLI 24. 4. 2019, SOSSOU 15. 1. 2020
Datum 11 11. 4. 2019, SSMS 13. 5. 2019, OALIB 11. 1. 2019, SŠSSaD 12. 4. 2019, SSHL 10. 12. 2019, OATU 25. 4. 2019, SSMS 22. 4. 2020, SOSLI
Datum 12 17. 9. 2019, SPSTJB 14. 5. 2019, GJER 22. 1. 2019, SPoSŠCL 26. 4. 2019, OALIB 11. 12. 2019, SPSCL 26. 9. 2019  
Datum 13 18. 9. 2019 25. 9. 2019, GJIL 23. 1. 2019, SSMS 19. 9. 2019, SSNB 14. 1. 2020, SPSSE 27. 9. 2019, GJER  
Datum 14 3. 10. 2019, SPSSE 15. 10. 2019, OATU 26. 3. 2019, SOSSOU 20. 9. 2019, GJER 15. 1. 2020, SPSSE 17. 10. 2019  
Datum 15 4. 10. 2019, SPSSE 16. 10. 2019 27. 3. 2019, SOSGS 22. 10. 2019, SUPSZB 21. 4. 2020, SZSTU 18. 10. 2019  
Datum 16 24. 10. 2019, SŠSSaD 7. 11. 2019 9. 4. 2019, SOSGS 23. 10. 2019, GYTU 22. 4. 2020, RANDOVKA 12. 11. 2019, SPSSE  
Datum 17 25. 10. 2019, GYTU 8. 11. 2019, SSNB 12. 4. 2019, GFXS 14. 11. 2019, GJIL 21. 5. 2019 13. 11. 2019, SPSSE  
Datum 18 19. 11. 2019, ISSSE 21. 11. 2019, SOSSOU 26. 4. 2019, SSHL 15. 11. 2019, DOCTRINA   12. 12. 2019, GYTU  
Datum 19 20. 11. 2019, DOCTRINA 22. 11. 2019, SSHL 9. 5. 2019, SOSLI 7. 1. 2020, SOSSOU   13. 12. 2019, GYTU  
Datum 20 4. 12. 2019 9. 1. 2020 10. 5. 2019, SPSTJB 8. 1. 2020   21. 1. 2020, GJIL  
Datum 21 6. 12. 2019, GJER 10. 1. 2020, SSNB 1. 10. 2019, SZSTU 23. 1. 2020   22. 1. 2020, SPSS  
Datum 22 16. 1. 2020 25. 3. 2020, SOSSOU 2. 10. 2019, SUPSKS 24. 1. 2020, SPSSE   6. 5. 2020  
Datum 23 17. 1. 2020 26. 3. 2020, SSHL 5. 11. 2019, SŠSSaD 16. 5. 2019   7. 5. 2020  
Datum 24 23. 4. 2020 5. 5. 2020, GJER 6. 11. 2019        
Datum 25 24. 4. 2020   26. 11. 2019, SOSSOU        
Datum 26 20. 5. 2019   27. 11. 2019, SPSS        
Datum 27     7. 1. 2020        
Datum 28     8. 1. 2020        
Datum 29     21. 4. 2020, SOSSOU        
Datum 30     16. 5. 2019        

Hlavní partneři