Pomůžeme vám v dětech zažehnout radost z poznávání.

Registrace na workshopy Science on Stage

Žádáme přihlášené účastníky Science on Stage o on-line registraci.

Více zde

Novinka pro učitele IT - Centrum digitálních technologií

další setkání 31. 10. od 16.00 do 18.00

Elixír do škol ve spolupráci s iQLANDIÍ připravil pro učitele informatiky a digitálních technologií Centrum digitálních technologií - další setkání se uskuteční v novém FABLABu. 


Více zde

Elixír do škol

9. 10. od 16.00 do 18.00

V rámci projektu Elixír do škol, jehož smyslem je podpořit výuku technických a přírodovědných oborů, nabízíme pedagogům každoměsíční program z oblasti fyziky.


Více zde

Astrofyzika - nový program v Laborkách


Rozšířili jsme naší nabídku v Laborkách o další program, tentokrát na téma Astrofyzika. Přijďte vhodně doplnit vaše hodiny na téma vesmír. K dispozici máme mnoho přístrojů, které nebývají v běžné výbavě škol. 


Více zde

Komentované prohlídky

Říjnové termíny: 10. 10., 25. 10.

Chcete dětem zpestřit výuku? Umožnit jim, aby si teoretické znalosti ověřily v praxi? Vezměte je k nám do iQLANDIE.  Pro učitele nabízíme prohlídky ZDARMA.


Více zde
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 12)
 1 2 3 

PEDagogické CENtrum

PedCen – Pedagogické centrum pro vzdělávání všech, kteří chtějí učit zajímavě a ukázat dětem, že věda není nuda.
PedCen je projekt, který si dal vysoký cíl – zatraktivnit přírodovědné předměty, které se mezi žáky příliš netěší oblibě. Jedná se převážně o fyziku, chemii a biologii. Chtěli bychom pedagogům ukázat možnosti, jak tyto předměty vzájemně tematicky propojit a ukázat tak žákům, že věda je jedna veliká oblast, ve které se jednotlivé disciplíny prolínají a úzce s sebou souvisí. 

Nabízíme specializované programy pro učitele přírodovědných předmětů, kteří  nemají ve svých školách vyhovující prostory a chtějí se vzdělávat, vyměňovat si vzájemně zkušenosti a získávat informace od kolegů a dalších odborníků ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Pojďme společně zatraktivnit obory, které u žáků nejsou příliš oblíbené, ale poptávka po absolventech je na trhu práce velmi vysoká.

Bližší informace vám rád podá manažer pro vědu a vzdělávání Mgr. Petr Desenský desensky@iqlandia.cz  Hlavní partneři