Pomůžeme vám v dětech zažehnout radost z poznávání.

Novinka pro školy - film Fantom vesmíru: Hon na temnou hmotu

na objednání

Pro žáky 8. - 9. tříd ZŠ a studenty SŠ jsme nově do naší filmotéky připravili snímek "Fantom vesmíru: Hon na temnou hmotu," který se věnuje fenoménu temné hmoty a způsobu, jakým jej vědci zkoumají. 


Více zde

Novinky v Laborkách iQLANDIE pro školní rok 2019 / 2020

2. 9. 2019 - 30. 6. 2020

V laboratořích iQLANDIE jsme pro školní rok 2019 / 2020 připravili nové programy, které vhodně doplní vaši výuku. Nabízíme moderní zázemí, pracovní listy pro každý program a zkušené odborné lektory. 


Více zde

Rezervujte si svou návštěvu v iQLANDII a iQPARKU předem

po celý školní rok

Aby byl váš výlet do iQLANDIE a iQPARKU co nejpříjemnějsí, žádáme všechny pedagogy o rezervaci návštěvy předem. 


Více zde

NOVINKA - programy pro školy v iQFABLABU

na objednání 

Pro školní rok 2019 / 2020 jsme připravili pro žáky a studenty atraktivní programy v nové chytré dílně iQFABLAB. Přijďte do místa, kde propojujeme výuku praktických dovedností s moderními technologiemi. 


Více zde

Často kladené dotazy

Chystáte se na školní výlet nebo na vzdělávací program do iQLANDIE či iQPARKU? Máte nějaké otázky, na které chcete před cestou znát odpověď? Připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších. 

Více zde
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 6)
 1 2 

PEDagogické CENtrum

PedCen – Pedagogické centrum pro vzdělávání všech, kteří chtějí učit zajímavě a ukázat dětem, že věda není nuda.
PedCen je projekt, který si dal vysoký cíl – zatraktivnit přírodovědné předměty, které se mezi žáky příliš netěší oblibě. Jedná se převážně o fyziku, chemii a biologii. Chtěli bychom pedagogům ukázat možnosti, jak tyto předměty vzájemně tematicky propojit a ukázat tak žákům, že věda je jedna veliká oblast, ve které se jednotlivé disciplíny prolínají a úzce s sebou souvisí. 

Nabízíme specializované programy pro učitele přírodovědných předmětů, kteří  nemají ve svých školách vyhovující prostory a chtějí se vzdělávat, vyměňovat si vzájemně zkušenosti a získávat informace od kolegů a dalších odborníků ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Pojďme společně zatraktivnit obory, které u žáků nejsou příliš oblíbené, ale poptávka po absolventech je na trhu práce velmi vysoká.

Bližší informace vám rád podá manažer pro vědu a vzdělávání Mgr. Petr Desenský desensky@iqlandia.cz  Hlavní partneři