Pomůžeme vám v dětech zažehnout radost z poznávání.

Fyzikální večer

20. 4. od 16.00

Studenti Podještědského gymnázia si pod vedením RNDr. Vladimíry Erhartové připravili pro návštěvníky iQLANDIE večer plný fyzikálních pokusů. Akce je určena všem fanouškům fyziky. 
Více zde

ESERO - Jak fungují rakety

27. 3. od 9.00

Jak fungují rakety? Na čem závisí trajektorie jejich letu? Můžeme si vyrobit raketu přímo ve třídě? Přijďte zjistit na akreditovaný workshop.
Více zde

Soutěž vědeckých a technických projektů AMAVET

regionální kola 16. - 28. 3.

iQLANDIA se stala partnerem Asociace pro mládež, vědu a techniku AMAVET. Ta každoročně vyhlašuje Soutež vědeckých a technických projektů EXPO SCIENCE AMAVET.
Více zde

Inspiromat z MFF UK

29. 3. od 14.00

Zveme na již tradiční Inspiromat od pracovníků Katedry didaktiky fyziky MFF UK. 
Více zde

Elixír do škol

Přemýšlíte, jak zpestřit výuku fyziky? Potřebujete novou inspiraci? Pak využijte odborné kurzy pro učitele ZŠ, SŠ a víceletých gymnázií z Libereckého kraje s názvem Elixír do škol. Více zde
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 6)
 1 2 

PEDagogické CENtrum

PedCen – Pedagogické centrum pro vzdělávání všech, kteří chtějí učit zajímavě a ukázat dětem, že věda není nuda.
PedCen je projekt, který si dal vysoký cíl – zatraktivnit přírodovědné předměty, které se mezi žáky příliš netěší oblibě. Jedná se převážně o fyziku, chemii a biologii. Chtěli bychom pedagogům ukázat možnosti, jak tyto předměty vzájemně tematicky propojit a ukázat tak žákům, že věda je jedna veliká oblast, ve které se jednotlivé disciplíny prolínají a úzce s sebou souvisí. 
  Nabízíme specializované programy pro učitele přírodovědných předmětů, kteří  nemají ve svých školách vyhovující prostory a chtějí se vzdělávat, vyměňovat si vzájemně zkušenosti a získávat informace od kolegů a dalších odborníků ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Pojďme společně zatraktivnit obory, které u žáků nejsou příliš oblíbené, ale poptávka po absolventech je na trhu práce velmi vysoká.
  Pro bližší info kontaktujte desensky@iqlandia.cz  Hlavní partneři