Pomůžeme vám v dětech zažehnout radost z poznávání.

Projekce o jarních prázdninách v Planetáriu speciálně pro školy

od 2. 2. do 16. 3. 2018

Během jarních prázdnin umožňujeme všem objednaným školním skupinám projekci od 9.00. Program si zvolíte podle vašeho přání. 


Více zde

Nový čas projekce v Planetáriu pro školy

od 19. 3. do 29. 6. 

Od 19. 3. nově umožňujeme všem objednaným školním skupinám projekci od 8.00. Program určujete vy z naší kompletní nabídky. 


Více zde

Elixír do škol - měření vzdáleností

6. 2. od 16.00 do 18.00

V rámci projektu Elixír do škol, jehož smyslem je podpořit výuku technických a přírodovědných oborů, nabízíme pedagogům v rámci aktuálního setkání možnost pájení elektronické hrací kostky.
 


Více zde

XVI. ročník soutěže Řekni mi, co čteš

uzávěrka 16. 2. 2017

NADACE ŠKOLA HROU a iQLANDIA, o. p. s. vyhlašují již XVI. ročník literární soutěže o hodnotné ceny.


Více zde

Komentované prohlídky

Chcete dětem zpestřit výuku? Umožnit jim, aby si teoretické znalosti ověřily v praxi? Vezměte je k nám – do ráje vědy, techniky, ohromujících experimentů a chytré zábavy! Pro učitele nabízíme prohlídky ZDARMA.

Více zde
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 7)
 1 2 

PEDagogické CENtrum

PedCen – Pedagogické centrum pro vzdělávání všech, kteří chtějí učit zajímavě a ukázat dětem, že věda není nuda.
PedCen je projekt, který si dal vysoký cíl – zatraktivnit přírodovědné předměty, které se mezi žáky příliš netěší oblibě. Jedná se převážně o fyziku, chemii a biologii. Chtěli bychom pedagogům ukázat možnosti, jak tyto předměty vzájemně tematicky propojit a ukázat tak žákům, že věda je jedna veliká oblast, ve které se jednotlivé disciplíny prolínají a úzce s sebou souvisí. 

Nabízíme specializované programy pro učitele přírodovědných předmětů, kteří  nemají ve svých školách vyhovující prostory a chtějí se vzdělávat, vyměňovat si vzájemně zkušenosti a získávat informace od kolegů a dalších odborníků ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Pojďme společně zatraktivnit obory, které u žáků nejsou příliš oblíbené, ale poptávka po absolventech je na trhu práce velmi vysoká.

Bližší informace vám rád podá manažer pro vědu a vzdělávání Mgr. Petr Desenský desensky@iqlandia.cz  Hlavní partneři