Pomůžeme vám v dětech zažehnout radost z poznávání.

Často kladené dotazy

Chystáte se na školní výlet nebo na vzdělávací program do iQLANDIE či iQPARKU? Máte nějaké otázky, na které chcete před cestou znát odpověď? Připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších. 

Více zde

Roboti v iQLANDII

Roboti už dávno nepatří jen za zdi vědeckých ústavů, ale stávají se běžnou součástí našeho života doma i v zaměstnání. Připravte žáky na budoucnost a přijeďte se s těmito pomocníky seznámit do iQLANDIE.

Více zde

Vzdělávací programy obsazeny? Nevadí!

Jedete k nám na školní výlet a vzdělávací programy jsou již obsazeny? Nevadí! V iQLANDII  máme ještě spousty dalších aktivit, které můžete využít v den vaší návštěvy. Navíc bezplatně v rámci vstupného do expozic.Více zde

Nová otevírací doba od pondělí do pátku

od 19. 3. 

Na četné žádosti návštěvníků z řad pedagogů i veřejnosti měníme otevírací dobu během pracovních dnů. Začínáme v obou centrech v 8.00 a uzavíráme v 16.00 v iQLANDII (kromě pondělí) a v 17.00 v iQPARKU (včetně pondělí) .


Více zde

Nová badatelská aktivita pro školy - mluVÍME o sexu

od 10. 4. na objednání

V rámci populární expozice Sexmisie jsme pro všechny žáky a studenty připravili badatelskou aktivitu "mluVÍME o sexu". Na pěti stanovištích se účastníci programu spousty užitečných informací.Více zde
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 8)
 1 2 

PEDagogické CENtrum

PedCen – Pedagogické centrum pro vzdělávání všech, kteří chtějí učit zajímavě a ukázat dětem, že věda není nuda.
PedCen je projekt, který si dal vysoký cíl – zatraktivnit přírodovědné předměty, které se mezi žáky příliš netěší oblibě. Jedná se převážně o fyziku, chemii a biologii. Chtěli bychom pedagogům ukázat možnosti, jak tyto předměty vzájemně tematicky propojit a ukázat tak žákům, že věda je jedna veliká oblast, ve které se jednotlivé disciplíny prolínají a úzce s sebou souvisí. 

Nabízíme specializované programy pro učitele přírodovědných předmětů, kteří  nemají ve svých školách vyhovující prostory a chtějí se vzdělávat, vyměňovat si vzájemně zkušenosti a získávat informace od kolegů a dalších odborníků ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Pojďme společně zatraktivnit obory, které u žáků nejsou příliš oblíbené, ale poptávka po absolventech je na trhu práce velmi vysoká.

Bližší informace vám rád podá manažer pro vědu a vzdělávání Mgr. Petr Desenský desensky@iqlandia.cz  Hlavní partneři