Pomůžeme vám v dětech zažehnout radost z poznávání.

Další seminář Metodického centra

28. 5. od 8.45 do 13.45

Zveme na další bezplatný seminář Metodického centra v rámci projektu NAKAP v iQLANDII. Tentokrát se více zaměříme na přírodopis a ukážeme si provázanost biologie s ostatními přírodními vědami.


Více zde

iQFABLAB - zveme na den otevřených dveří

21. 5. - 23. 5.

Zveme vás na dny otevřených dveří našich moderních chytrých dílen pro školní skupiny, ve kterých se žáci a studenti učí tvořením. 


Více zde

Přednáška Alkohol, kocovina a molekuly pro školy

24. 5. od 10.00

Zveme školní skupiny na přednášku molekulárního biologa Doc. Petera Szolcsányiho ze Slovenské technické univerzity v Bratislavě na téma Alkohol, kocovina a molekuly.


Více zde

Vzdělávací programy obsazeny? Nevadí!

Jedete k nám na školní výlet a vzdělávací programy jsou již obsazeny? Nevadí! V iQLANDII  máme ještě spousty dalších aktivit, které můžete využít v den vaší návštěvy. Navíc bezplatně v rámci vstupného do expozic.Více zde

Máme otevřeno i během přijímaček

všechny termíny přijímacích zkoušek

Hledáte, kam jet se svou třídou během přijímacích zkoušek na střední školy? V iQLANDII jsme připraveni. 


Více zde
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 13)
 1 2 3 

PEDagogické CENtrum

PedCen – Pedagogické centrum pro vzdělávání všech, kteří chtějí učit zajímavě a ukázat dětem, že věda není nuda.
PedCen je projekt, který si dal vysoký cíl – zatraktivnit přírodovědné předměty, které se mezi žáky příliš netěší oblibě. Jedná se převážně o fyziku, chemii a biologii. Chtěli bychom pedagogům ukázat možnosti, jak tyto předměty vzájemně tematicky propojit a ukázat tak žákům, že věda je jedna veliká oblast, ve které se jednotlivé disciplíny prolínají a úzce s sebou souvisí. 

Nabízíme specializované programy pro učitele přírodovědných předmětů, kteří  nemají ve svých školách vyhovující prostory a chtějí se vzdělávat, vyměňovat si vzájemně zkušenosti a získávat informace od kolegů a dalších odborníků ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Pojďme společně zatraktivnit obory, které u žáků nejsou příliš oblíbené, ale poptávka po absolventech je na trhu práce velmi vysoká.

Bližší informace vám rád podá manažer pro vědu a vzdělávání Mgr. Petr Desenský desensky@iqlandia.cz  Hlavní partneři