Pomůžeme vám v dětech zažehnout radost z poznávání.

Astrofyzika - nový program v Laborkách

od června 2018

Rozšířili jsme naší nabídku v Laborkách o další program, tentokrát na téma Astrofyzika. Přijďte vhodně doplnit vaše hodiny na téma vesmír. K dispozici máme mnoho přístrojů, které nebývají v běžné výbavě škol. 


Více zde

Často kladené dotazy

Chystáte se na školní výlet nebo na vzdělávací program do iQLANDIE či iQPARKU? Máte nějaké otázky, na které chcete před cestou znát odpověď? Připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších. 

Více zde

Nové Laborky pro první stupeň ZŠ

po celý školní rok - na objednání

Pro nový školní rok 2018 / 2019 jsme pro 4. a 5. ročníky základních škol připravili dva nové programy v Laborkách: Lidské smysly pro starší a Vodnickou laboratoř.


Více zde

Novinka pro učitele IT - Centrum digitálních technologií

od září 2018

Elixír do škol ve spolupráci s iQLANDIÍ připravil pro učitele informatiky a digitálních technologií Centrum digitálních technologií.


Více zde

Novinky v programu pro školní rok 2018 / 2019

3. 9. - 28. 6.

V iQLANDII jsme pro školní rok 2018 / 2019 připravili nové programy, které vhodně doplní vaši výuku. Nabízíme moderní zázemí laboratoří, pracovní listy pro každý  a zkušené odborné lektory. 


Více zde
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 12)
 1 2 3 

PEDagogické CENtrum

PedCen – Pedagogické centrum pro vzdělávání všech, kteří chtějí učit zajímavě a ukázat dětem, že věda není nuda.
PedCen je projekt, který si dal vysoký cíl – zatraktivnit přírodovědné předměty, které se mezi žáky příliš netěší oblibě. Jedná se převážně o fyziku, chemii a biologii. Chtěli bychom pedagogům ukázat možnosti, jak tyto předměty vzájemně tematicky propojit a ukázat tak žákům, že věda je jedna veliká oblast, ve které se jednotlivé disciplíny prolínají a úzce s sebou souvisí. 

Nabízíme specializované programy pro učitele přírodovědných předmětů, kteří  nemají ve svých školách vyhovující prostory a chtějí se vzdělávat, vyměňovat si vzájemně zkušenosti a získávat informace od kolegů a dalších odborníků ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Pojďme společně zatraktivnit obory, které u žáků nejsou příliš oblíbené, ale poptávka po absolventech je na trhu práce velmi vysoká.

Bližší informace vám rád podá manažer pro vědu a vzdělávání Mgr. Petr Desenský desensky@iqlandia.cz  Hlavní partneři