Pomůžeme vám v dětech zažehnout radost z poznávání.

Nový program pro školy - Materiály pro kosmické lodě

na objednání 

Do naší nabídky pro školy jsme zařadili nový program s názvem Materiály pro kosmické lodě. Vhodné pro 4. - 6. ročníky základních škol.


Více zde

Novinka pro učitele IT - Centrum digitálních technologií

další setkání 28. 11. od 16.00 do 18.00

Elixír do škol ve spolupráci s iQLANDIÍ připravil pro učitele informatiky a digitálních technologií Centrum digitálních technologií - další setkání se uskuteční v novém FABLABu. 


Více zde

Vyhrajte chytrý mobilní telefon

Od 23. 10. do 30. 11. 

Přihlaste se k odběru newsletteru pro učitele, dostávejte každý měsíc novinky pro školy ze science center iQLANDIA a iQPARK a ještě k tomu vyhrajte špičkový mobil Huawei P10. 


Více zde

Přijeďte se třídou před Vánoci do iQLANDIE

do 21. 12. 

Chcete si se třídou ozvláštnit předvánoční čas? Přijeďte k nám do iQLANDIE, kde jsme si pro vás připravili mnoho tematicky laděných programů.


Více zde

Astrofyzika - nový program v Laborkách


Rozšířili jsme naší nabídku v Laborkách o další program, tentokrát na téma Astrofyzika. Přijďte vhodně doplnit vaše hodiny na téma vesmír. K dispozici máme mnoho přístrojů, které nebývají v běžné výbavě škol. 


Více zde
Zobrazeny výsledky 1-5 (z 15)
 1 2 3 

PEDagogické CENtrum

PedCen – Pedagogické centrum pro vzdělávání všech, kteří chtějí učit zajímavě a ukázat dětem, že věda není nuda.
PedCen je projekt, který si dal vysoký cíl – zatraktivnit přírodovědné předměty, které se mezi žáky příliš netěší oblibě. Jedná se převážně o fyziku, chemii a biologii. Chtěli bychom pedagogům ukázat možnosti, jak tyto předměty vzájemně tematicky propojit a ukázat tak žákům, že věda je jedna veliká oblast, ve které se jednotlivé disciplíny prolínají a úzce s sebou souvisí. 

Nabízíme specializované programy pro učitele přírodovědných předmětů, kteří  nemají ve svých školách vyhovující prostory a chtějí se vzdělávat, vyměňovat si vzájemně zkušenosti a získávat informace od kolegů a dalších odborníků ve vzdělávání přírodovědných předmětů. Pojďme společně zatraktivnit obory, které u žáků nejsou příliš oblíbené, ale poptávka po absolventech je na trhu práce velmi vysoká.

Bližší informace vám rád podá manažer pro vědu a vzdělávání Mgr. Petr Desenský desensky@iqlandia.cz  Hlavní partneři