Volné pozice

Rozšiřujeme náš tým. Těšíme se, že u nás uvidíme i tebe!


Jak se k nám připravit a jak probíhá pohovor?

Pošli nám svůj životopis, případně motivační dopis. Následně budeš kontaktován a pozván k osobnímu pohovoru. S sebou si vezmi především dobrou náladu, oblečení u nás není příliš formální. Pohovoru se nemusíš obávat. Všem nám jde jen o to, jestli si budeme vzájemně vyhovovat.

Obsluha výdejního pultu v jídelně

 
Pracoviště: Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec
Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 6, 8 nebo 10 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: plný nebo zkrácený
Pracovněprávní vztah: HPP
Minimální vzdělání: vyučení, ÚSO kuchař/číšník výhodou
Pracovní poměr: dle dohody, možné i ihned
Mzdové podmínky: 20 000 Kč až 21 000 Kč
Požadované dovednosti: Zkušenosti s obsluhou restaurace, kavárny a pod vítány, zkušenosti s přípravou a podáváním jídel a nápojů vítány, komunikativní dovednosti, vstřícný přístup k zákazníkům, zkušenosti s vedením pokladny a prací s hotovostí vítány, dovednost komunikovat s dětmi. 
Jazykové znalosti: Schopnost domluvit se anglicky nebo německy výhodou
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších zařízení pro rodinné příslušníky, 5 dní sick days (po roce), denní směny, nekuřácké prostředí restaurace, jazykové kurzy, sleva na firemní výrobky, pitný režim, možnost parkování atd.
ŘP: 0
Pracovní náplň a další dovednosti: Jednání s návštěvníky restaurace iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, obsluha zákazníků, práce s pokladnou, spolupráce se zásobováním restaurace, podávání jídel a nápojů.  


 


Obsluha výdejního pultu v jídelně – dlouhodobá brigáda

 
Pracoviště: Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec
Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 6, 8 nebo 10 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: půl úvazku nebo dle dohody
Pracovněprávní vztah: DPČ nebo DPP
Minimální vzdělání: vyučení, ÚSO kuchař /číšník výhodou
Pracovní poměr: od 30. 6. 2018
Mzdové podmínky: 90,-Kč/h 
Požadované dovednosti: Zkušenosti s obsluhou restaurace, kavárny a pod vítány, zkušenosti s přípravou a podáváním jídel a nápojů vítány, komunikativní dovednosti, zkušenosti s vedením pokladny a prací s hotovostí, vstřícný přístup k zákazníkům, dovednost komunikovat s dětmi. 
Jazykové znalosti: Schopnost domluvit se anglicky nebo německy výhodou
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších zařízení pro rodinné příslušníky, denní směny, nekuřácké prostředí restaurace, pitný režim atd.
ŘP: 0
Pracovní náplň a další dovednosti: Jednání s návštěvníky restaurace iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, obsluha zákazníků, práce s pokladnou, spolupráce se zásobováním restaurace, odpovědnost za hmotný majetek a finanční hotovost, podávání jednoduchých jídel a nápojů.  Vhodné i pro studenty, důchodce, rodiče na rodičovské dovolené. 

Do předmětu zprávy uveď název pozice, o kterou se ucházíš. Zasláním tvého životopisu nám dáváš současně souhlas se zpracováním, správou a archivací tvých osobních údajů uvedených v životopise, ve smyslu zákona č. 428/2002 CFU O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, pro účely evidence uchazečů a pro účely dalšího zpracování a to až do odvolání písemnou formou.
Hlavní partneři