Volné pozice

Rozšiřujeme náš tým. Těšíme se, že u nás uvidíme i tebe!


Jak se k nám připravit a jak probíhá pohovor?

Pošli nám svůj životopis, případně motivační dopis. Následně budeš kontaktován a pozván k osobnímu pohovoru. S sebou si vezmi především dobrou náladu, oblečení u nás není příliš formální. Pohovoru se nemusíš obávat. Všem nám jde jen o to, jestli si budeme vzájemně vyhovovat.

Mistr údržby

Pracoviště: Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec
Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 8, 10 a 12 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: 1 plný 
Pracovněprávní vztah: pracovní poměr
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou, elektrikářské oprávnění vyhl. 50
Pracovní poměr: červen 2019
Nástupní plat: 25000,-kč, po zkušební době 27 000,-Kč až 29000,-kč dle výkonu. 
Požadované dovednosti: zkušenosti s řízením menšího kolektivu, manuální zručnost, technické a logické myšlení, organizační dovednosti, schopnost řídit provoz expozic po personální a technické stránce, analytické myšlení, schopnost vyhodnotit priority, zákaznická orientace, práce s PC
Pracovní náplň: vedení pracovníků údržby, plánování směn, rozdělování kompetencí, kompletní supervise expozic, soustavný monitoring stavu expozic, řešení závad v expozicích, příp. přímo jejich odstranění, koordinace řešení závad a technických problémů v expozicích, zadávání úkolů pracovníkům údržby dle priorit 
Výhody: Závodní stravování/stravenky, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, denní směny atd.
ŘP: Aktivní řidič
Poznámka k volnému místu: Další dovednosti: profesionalita, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, dovednost řešení konfliktních situací, nadhled 
 

Lektor - junior / Asistent zákaznických služeb 

Pracoviště: Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec
Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 10 hodinové a 8 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: plný 
Pracovněprávní vztah: HPP 
Minimální vzdělání: vyučení bez maturity, maturita výhodou
Pracovní poměr: 1. 5. 2019
Mzdové rozpětí: nástupní plat 20 000,- až 21 000 Kč 
Požadované dovednosti: Zákaznická orientace, vztah k přírodovědným a technickým oborům, výborné komunikativní dovednosti, vstřícný přístup k zákazníkům, schopnost prezentovat, práce s PC, úsměv. 
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, možnost nákupu zboží v iQSHOPu za zvýhodněnou cenu, pitný režim, možnost parkování atd. 
Jazykové znalosti: schopnost domluvit se anglicky nebo německy výhodou
ŘP: B (výhodou, není podmínkou)
Pracovní náplň a další dovednosti: Jednání s návštěvníky iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, obsluha exponátů, poradenství k službám, programu a exponátům iQLANDIE, příjemné vystupování, práce v týmu, odbavování školních skupin, dovednost jednat s dětmi a mládeží, zodpovědný a samostatný přístup. 
 

Kuchař/ka

Pracoviště: Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 10 nebo 12 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: plný nebo zkrácený
Pracovněprávní vztah: HPP
Minimální vzdělání: vyučení, ÚSO kuchař
Pracovní poměr: dle dohody
Mzdové podmínky: 29 000 Kč až 31 000 Kč (při plném úvazku)
Požadované dovednosti: Zkušenosti s přípravou jídel pro restaurační zařízení, praxe na pozici kuchaře vítána, zájem o gastronomii, znalost technologických postupů a zásad přípravy pokrmů, kreativita, vstřícný přístup k zákazníkům i kolegům, rychlost, flexibilita, ochota učit se nové věci.
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, denní směny, pitný režim, sick days, možnost parkování, sleva na firemní výrobky, jazykové kurzy, nekuřácké prostředí restaurace, atd.
Pracovní náplň a další dovednosti: Kompletní příprava jídel pro zákazníky restaurace iQLANDIE (studená i teplá kuchyně, minutky …), zodpovědnost za kvalitu jídel a včasnou přípravu, výpomoc s obsluhou zákazníků a výdejem pokrmů
Dohled nad expozicí – dlouhodobá brigáda

Pracoviště: Science centrum iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec 
Životopisy posílejte na hr@iqlandia.cz
Směnnost: variabilní, 8 a 10 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: dle dohody, minimálně poloviční úvazek
Pracovněprávní vztah: DPČ, DPP
Minimální vzdělání: základní
Pracovní poměr: 1. 5. 2019
Mzdové podmínky: 90 až 100 Kč/h
Požadované dovednosti: Příjemné vystupování, komunikativní dovednosti, vstřícný a aktivní přístup k zákazníkům, dovednost vysvětlovat, úsměv. 
Výhody: Bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky po 3 měsících, pitný režim a další.
Jazykové znalosti: Schopnost domluvit se anglicky, německy výhodou
Pracovní náplň a další dovednosti: Obsluha exponátů, příjemné jednání s návštěvníky iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, podávání základních informací, umění jednat s dětmi a mládeží. Vhodné pro důchodce, studenty a rodiče na MD.
 

Do předmětu zprávy uveď název pozice, o kterou se ucházíš. Zasláním tvého životopisu nám dáváš současně souhlas se zpracováním, správou a archivací tvých osobních údajů uvedených v životopise, ve smyslu zákona č. 428/2002 CFU O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, pro účely evidence uchazečů a pro účely dalšího zpracování a to až do odvolání písemnou formou.
Hlavní partneři