Volné pozice

Rozšiřujeme náš tým. Těšíme se, že u nás uvidíme i tebe!


Jak se k nám připravit a jak probíhá pohovor?

Pošli nám svůj životopis, případně motivační dopis. Následně budeš kontaktován a pozván k osobnímu pohovoru. S sebou si vezmi především dobrou náladu, oblečení u nás není příliš formální. Pohovoru se nemusíš obávat. Všem nám jde jen o to, jestli si budeme vzájemně vyhovovat.

Mistr údržby

Pracoviště: Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec
Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 8, 10 a 12 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: 1 plný 
Pracovněprávní vztah: pracovní poměr
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou, elektrikářské oprávnění vyhl. 50
Pracovní poměr: červenec 2019
Nástupní plat: 25000,-kč, po zkušební době 27 000,-Kč až 29000,-kč dle výkonu. 
Požadované dovednosti: zkušenosti s řízením menšího kolektivu, manuální zručnost, technické a logické myšlení, organizační dovednosti, schopnost řídit provoz expozic po personální a technické stránce, analytické myšlení, schopnost vyhodnotit priority, zákaznická orientace, práce s PC
Pracovní náplň: vedení pracovníků údržby, plánování směn, rozdělování kompetencí, kompletní supervise expozic, soustavný monitoring stavu expozic, řešení závad v expozicích, příp. přímo jejich odstranění, koordinace řešení závad a technických problémů v expozicích, zadávání úkolů pracovníkům údržby dle priorit 
Výhody: Závodní stravování/stravenky, sick days, příspěvek na sport/kulturu, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, denní směny atd.
ŘP: Aktivní řidič
Poznámka k volnému místu: Další dovednosti: profesionalita, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, dovednost řešení konfliktních situací, nadhled 

 


Odborný lektor-přírodní vědy

Pracoviště: Science centrum iQLANDIA, Nitranská 410/10. Liberec
Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 8 hodinové směny, jeden až dva víkendy za měsíc
Pracovní úvazek: Plný
Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr
Minimální vzdělání: USO s maturitou (přírodovědné zaměření nebo gymnázium), VŠ přírodovědného zaměření příp. pedagogické vzdělání výhodou (fyzika, chemie, biologie …)
Pracovní poměr: září 2019
Nástupní plat: 27 000 až 29 000 Kč
Požadované dovednosti: publikum a mluvit na mikrofon, ochota vzdělávat se, milé vystupování, pozitivní vztah k dětem, zákaznická orientace, týmovost, organizační a tvůrčí dovednosti, časová flexibilita, práce s PC, znalost alespoň jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni (AJ, NJ
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, sick days, příspěvek na sport/kulturu, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, možnost nákupu zboží v iQSHOPu za zvýhodněnou cenu, pitný režim, možnost parkování atd. 
Jazykové znalosti: Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
ŘP: sk. B (aktivní řidič)
Pracovní náplň a další dovednosti: Vedení programů pro školy a veřejnost (science show, laborky, workshopy), prezentace produktů společnosti v rámci výjezdů mimo společnost (výstavy, veletrhy, roadshow), vedení programů (science show, workshopy)
 
Do předmětu zprávy uveď název pozice, o kterou se ucházíš.

Zasláním tvého životopisu nám dáváš současně souhlas se zpracováním, správou a archivací tvých osobních údajů uvedených v životopise, ve smyslu zákona č. 428/2002 CFU O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, pro účely evidence uchazečů a pro účely dalšího zpracování a to až do odvolání písemnou formou.
Hlavní partneři