Volné pozice

Rozšiřujeme náš tým. Těšíme se, že u nás uvidíme i tebe!


Jak se k nám připravit a jak probíhá pohovor?

Pošli nám svůj životopis, případně motivační dopis. Následně budeš kontaktován a pozván k osobnímu pohovoru. S sebou si vezmi především dobrou náladu, oblečení u nás není příliš formální. Pohovoru se nemusíš obávat. Všem nám jde jen o to, jestli si budeme vzájemně vyhovovat.

Mistr údržby

Pracoviště: Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec
Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 8, 10 a 12 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: 1 plný 
Pracovněprávní vztah: pracovní poměr
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou, elektrikářské oprávnění vyhl. 50
Pracovní poměr: červenec 2019
Nástupní plat: 25000,-kč, po zkušební době 27 000,-Kč až 29000,-kč dle výkonu. 
Požadované dovednosti: zkušenosti s řízením menšího kolektivu, manuální zručnost, technické a logické myšlení, organizační dovednosti, schopnost řídit provoz expozic po personální a technické stránce, analytické myšlení, schopnost vyhodnotit priority, zákaznická orientace, práce s PC
Pracovní náplň: vedení pracovníků údržby, plánování směn, rozdělování kompetencí, kompletní supervise expozic, soustavný monitoring stavu expozic, řešení závad v expozicích, příp. přímo jejich odstranění, koordinace řešení závad a technických problémů v expozicích, zadávání úkolů pracovníkům údržby dle priorit 
Výhody: Závodní stravování/stravenky, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, denní směny atd.
ŘP: Aktivní řidič
Poznámka k volnému místu: Další dovednosti: profesionalita, flexibilita, schopnost pracovat v týmu, dovednost řešení konfliktních situací, nadhled 

Lektor - junior / Asistent zákaznických služeb 

Pracoviště: Science center iQLANDIA, Nitranská 410/10, Liberec
Kontakt: hr@iqlandia.cz
Směnnost: 10 hodinové a 8 hodinové směny, jednou za 14 dní víkend
Pracovní úvazek: plný 
Pracovněprávní vztah: HPP 
Minimální vzdělání: vyučení bez maturity, maturita výhodou
Pracovní poměr: 1. 9. 2019
Mzdové rozpětí: nástupní plat 20 000,- až 21 000 Kč 
Požadované dovednosti: Zákaznická orientace, vztah k přírodovědným a technickým oborům, výborné komunikativní dovednosti, vstřícný přístup k zákazníkům, schopnost prezentovat, práce s PC, úsměv. 
Výhody: Dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, možnost nákupu zboží v iQSHOPu za zvýhodněnou cenu, pitný režim, možnost parkování atd. 
Jazykové znalosti: schopnost domluvit se anglicky nebo německy výhodou
ŘP: B (výhodou, není podmínkou)
Pracovní náplň a další dovednosti: Jednání s návštěvníky iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, obsluha exponátů, poradenství k službám, programu a exponátům iQLANDIE, příjemné vystupování, práce v týmu, odbavování školních skupin, dovednost jednat s dětmi a mládeží, zodpovědný a samostatný přístup. 
 
Do předmětu zprávy uveď název pozice, o kterou se ucházíš.

Zasláním tvého životopisu nám dáváš současně souhlas se zpracováním, správou a archivací tvých osobních údajů uvedených v životopise, ve smyslu zákona č. 428/2002 CFU O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, pro účely evidence uchazečů a pro účely dalšího zpracování a to až do odvolání písemnou formou.
Hlavní partneři