Výlet pro celou rodinu – science centrum iQLANDIA

Řešíš otázku, kam vyrazit s dětmi na rodinný výlet?
Ušetři si čas hledáním vhodné rodinné výpravy a přijeď navštívit jedno z nejvýznamnějších míst svého druhu v Evropě - unikátní science centrum iQLANDIA v Liberci.
Každoročně naše interaktivní vědecko-zábavní centrum navštíví nespočet rodin se svými dětmi a všichni si návštěvu dokonale užijí (o čemž svědčí i řada kladných recenzí na našem Facebooku). Ani na chviličku se nebudete nudit. Skoro na všechno lze sahat, vyzkoušet, důkladně prohlédnout a případně se zeptat obsluhy - našich lektorů v modrém - na to, co tě zajímá.

    Darth Vader   
 
Zaručujeme, že celá tvá rodina bude z iQLANDIE odcházet s úsměvem na rtech a plná zážitků a dojmů. Nech své malé i velké děti poznat okouzlující svět vědy a přírodních zákonitostí, který je uhrane a nepustí.

Proč bys měl jet na výlet s celou vaší rodinou k nám do iQLANDIE?


 • Užijete si super celodenní rodinný výlet – ty i tvoje děti. Děti se zabaví na celý den a také se něco naučí. Mohou navštívit stovky rozličných atrakcí, exponátů a podívat se do jedinečného Planetária. Vše si mohou osahat, prohlédnout anebo zeptat našeho ochotného personálu na cokoliv, co je bude zajímat.

 • Atrakce jsou vhodné pro malé i velké - jak pro děti, které navštěvují základní školu, tak i pro studenty středních škol. A stejně tak dobře se u nás dokáží pobavit i rodiče.

 • Neformální vzdělávací formou se děti seznámí se základními pojmy a poznatky z oblastí jako jsou chemie, fyzika, biologie, geologie a mnoha dalších předmětů, které aktuálně probírají anebo teprve budou probírat ve škole.

 • Po celý rok máme otevřeno od úterý do pátku 9 - 16, v sobotu 9 - 19 hod, v neděli  9 - 17 hodin. O svátcích a během prázdnin máme otevřeno každý den od 9 -19 hod.

 • Cena za celodenní návštěvu a možnost vstupu na všechny expozice pro 2 rodiče s 2 dětmi vyjde na celý den jen na 790 Kč.

 • Téměř celý areál iQLANDIE je bezbariérový a vhodný tedy i pro návštěvy osob s omezenou schopností pohybu a orientace.

 • Přímo v areálu se nachází restaurace, kde si můžete dát také oběd či svačinu.

 • Areál iQLANDIA je navíc jen kousek od autobusového i vlakového nádraží v Liberci (max. 10 minut cesty pěšky) a před iQLANDIÍ se nachází také rozlehlé parkoviště.

 • Po celou dobu návštěvy se můžeš na cokoliv zeptat našeho ochotného personálu.

   Světelný tunel   


Pro děti - tip na rodinnou akci pro tebe a tvoje rodiče


Dej rodičům vědět, že by ses rád zajel podívat k nám do iQLANDIE v Liberci. Stačí, když jim řekneš, že:
 
 • chceš trávit čas se svými rodiči zábavně a chtěl bys s nimi čas od času vyrazit společně na rodinný výlet. Oni navíc nemusí složitě vymýšlet, kam vyrazit. Jednoduše jim informace přinesete až pod nos.

 • V rámci rodinného výletu do iQLANDIE se dokonale zabavíš, ale zároveň se budeš dozvídat spoustu zajímavých věcí ze světa vědy a rozhodně se nebudeš nudit. Spoustu poznatků určitě využiješ i ve škole, ale i v praktickém životě. 

 • Uvidíš na vlastní oči ukázky a experimenty ze světa vědy, na které ve škole není čas ani vybavení. K mnohým z těchto experimentů by ses dostal jen ve specializovaných laboratořích, jež nejsou normálně pro veřejnost přístupné. Naše science show je známá i za hranicemi Česka.

 • Máme tu přes 400 interaktivních exponátů, které si můžeš vyzkoušet na vlastní kůži i smysly – mezi našich TOP 5 patří humanoidní robot Thespian, vozítko Mars Rover, trenažer kosmického výcviku, simulátor zemětřesení a vodní fontána.

 •  Rodiče tě budou moci také na chvíli pustit z dohledu a trochu si odpočinout. U nás se nikdo neztratí, rozhlasové pátrání funguje na jedničku.

 

Chceš navštívit iQLANDII?

Není nic jednoduššího - těšíme se na naše návštěvníky téměř 365 dní v roce. V případě jakýchkoliv dotazů nám napiš na info@iQlandia.cz nebo zavolej na telefonní číslo +420 724 586 230. 
 

 
 
Hlavní partneři