Putovní výstavy

Putovní výstavy - hra, zábava, poučení. Hledáte pro své muzeum, galerii nebo obchodní centrum novou programovou náplň? Pak interaktivní výstavy iQPARKU a iQLANDIE jsou to pravé řešení pro vás. 
 
Mobilní expozice zahrnují od 10 do 63 exponátů, které jsou přímo určené k vyzkoušení, vyřešení nebo soutěžení. Návštěvníci všech věkových kategorií mají jedinečnou možnost poznat zábavnou formou jevy, které se dějí kolem nás. 
 

    
 

Hry a klamy


Základním znakem výstavy "Hry a klamy" je možnost vyzkoušet si lidské dovednosti, prověřit své znalosti a schopnosti - a to vše hravou formou. 
Ne nadarmo se výstava jmenuje Hry a klamy, prostor v ní má samozřejmě také celá řada hlavolamů, kvízy, optické a jiné klamy.
 
Počet exponátů: 63 + 20 nástěnných bannerů 
Minimální/ doporučená plocha:  150m2
 
 
Vybrané reference: Novoměstská radnice Praha, Muzeum Kroměřížska, Městské muzeum a galerie Polička, Kulturní dům Hlinečan, Kongresové centrum St. Město, Středočeské muzeum Roztoky, Společenský dům Rožnov p. Radhošťem
 

Poznávej se


Základním znakem výstavy "Poznávej se" je její interaktivnost a zapojení co největšího množství smyslů.
Návštěvníci si ověří, jak lidské smysly fungují – i to, jak nás někdy klamou, zjistí nejrůznější údaje týkající se lidského těla, vytvoří si jeho 3D obtisk, změří si sílu stisku ruky, vyzkouší si Braillovo písmo nebo si posedí na hřebících jako fakír...
 
Počet exponátů: 50+ + 15 nástěnných bannerů
Minimální/ doporučená plocha:  130m2
 
 
Vybrané reference: Detské múzeum Bratislava, Stará radnice Brno, Muzeum Karlovy Vary, Regionální muzeum Vysoké Mýto, Galerie F. Drtikola Příbram, Městské muzeum Dvůr Králové n. L., Novoměstská radnice Praha, Městské muzeum a galerie Břeclav, Městské muzeum a galerie Vodňany

iQLANDIA


3D obtisk lidského těla, simulátor - jak vidí živočichové, laserová harfa bez strun, vzduchové dělo...
Také nejnovější výstava iQLANDIA je přímo nabita interaktivními exponáty s tématy přírodních věd. Designem i tématy jako přímo stvořená pro obchodní centra. 
 
Počet exponátů: 19 + 10 oboustranných tabulí s optickými klamy
Minimální/ doporučená plocha:  150m2
 
Vybrané reference: Avion Shopping Park Ostrava, Europark Štěrboholy Praha


Zaujala vás naše nabídka?


Napiště nám na obchod@iqlandia.cz nebo zavolejte na +420 605 220 079 a uspořádejte výstavu, na kterou návštěvníci nezapomenou.

 

Napište nám

Hlavní partneři