Program iQLANDIA pro veřejnost

Odebírat měsíčník pro učitele:

Zaškrtnutím níže uvedeného okénka „poskytuji souhlas“ udělujete souhlas společnosti IQLANDIA, o. p. s. IČ: 254 44 565 ke zpracování jména, příjmení, emailové adresy a telefonu k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů po dobu 5 let. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat na emailu gdpr@iqlandia.cz. S ohledem na zpracování osobních údajů máte práva v souladu s čl. 15 – 20 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679, zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu a právo na výmaz. Kompletní informace o zpracování osobních údajů si můžeš přečíst na naší webové stránce věnované GDPR.

Laborky pro veřejnost

Vyzkoušej naše moderní laboratoře a staň se na chvíli i ty šíleným vědcem a vynálezcem.  Svět pod mikroskopem, výroba parfémů, tajemství neviditelného inkoustu, zázrak kyanotypie… – to je jen několik z řady tematických workshopů, které si pro tebe naši báječní lektoři připravili. Vzhledem k omezené kapacitě navíc zažiješ při bádání téměř rodinnou atmosféru. A kdo ví, třeba obohatíš lidstvo o další skvělý vynález! 

Časy workshopů:

Každý víkend, o svátcích a prázdniních ve 14.00 a v 15.00.  

Doporučujeme sledovat sekci Novinky, kde najdeš aktuální téma workshopu. Vstup je zdarma pro jednotlice a rodiny v rámci návštěvy iQLANDIE, kapacita laboratoře je 25 osob, registrační lístky si návštěvníci mohou vyzvednout na pokladně při zakoupení vstupenky.

Science show 

Věda je zábava a přesvědčí tě o tom i oblíbená vědecká show, s níž naši lektoři sklízejí úspěchy doma i ve světě. Chceš si pohrát s látkou o extrémně nízké teplotě, dosahující téměř -200 °C? Ohřát se v záři plamenů různých teplot, barev a původů? Nebo si snad na izolační podložce zatančit pod napětím několika set tisíc voltů? Žádný problém! Právě takovéto zážitky si můžeš odnést z naší každodenní science show plné napětí, výbuchů a ohňů.

Časy science show:

Všední den:

Science show (40 min.) –  od 13.00

Víkendy, svátky a prázdniny:

Velká science show (40 min.) –  od 11.00 a od 16.00

Malá science show (20 min.) –  od 13.00

Badatelské aktivity v expozicích

Vyrob si nanovlákno, pohovoř si s robotem Thespianem, otestuj své chuťové pohárky a mnohá další překvapení na tebe čekají téměř v každé expozici.

Pro všechny zvídavé návštěvníky jsme připravili doprovodné aktivity s lektory přímo v expozicích. Při víkendovém a prázdninovém provozu probíhají aktivity několikrát denně, ve všední dny minimálně jednou denně. 

Aktuálně na programu jsou následující badatelské aktivity:
 

  • Seznam se s nanovláknem
  • Lego Mindstorms
  • Testování smyslů
  • Život s bílou holí

Změna programu vyhrazena

 

Těšíme se na společné bádání!


Program spolufinancuje Liberecký kraj.
Hlavní partneři