Školy - základní informace

Odebírat měsíčník pro učitele:

Zaškrtnutím níže uvedeného okénka „poskytuji souhlas“ udělujete souhlas společnosti IQLANDIA, o. p. s. IČ: 254 44 565 ke zpracování jména, příjmení, emailové adresy a telefonu k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů po dobu 5 let. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat na emailu gdpr@iqlandia.cz. S ohledem na zpracování osobních údajů máte práva v souladu s čl. 15 – 20 Obecného nařízení o ochraně osobních údajů 2016/679, zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu a právo na výmaz. Kompletní informace o zpracování osobních údajů si můžeš přečíst na naší webové stránce věnované GDPR.

iQLANDIA je moderní science centrum pro děti i dospělé, s deseti rozsáhlými interaktivními expozicemi, 4K Planetáriem. Pro základní a střední školy nabízíme speciální lektorské programy, které děti a studenty zábavnou formou seznamují se základními jevy a pojmy z fyziky, chemie a biologie. Jejich zaměření vychází z požadavků učitele a odpovídá probírané látce. Žáci si na vlastní kůži vyzkoušejí experimenty, na něž ve škole není čas ani vybavení a které jim pomohou látku pochopit a často je podnítí i k zájmu o další studium.

Aktuální letáky pro školy


   
   
Kliknutím na leták se vám otevře jeho kompletní obsah. Kvalita zobrazení se může v různých prohlížečích lišit.

Programy:


Tematické science show: Vhodné doplnění školní výuky přírodovědných předmětů, probíhající frontální formou s možností zapojení žáků do jednotlivých experimentů.  Vstupné je 50 Kč na žáka v závislosti na typu science show.
 
Laborky: Práce ve skupině 3–4 žáků na připravených stanovištích v laboratoři. Důraz je kladen na mezipředmětové vazby, samostatné řešení problémů a heuristické objevování přírodních zákonitostí. Vstupné je 60 - 70 Kč na žáka.
 
Pracovní listy: Zpestřete si návštěvu a bavte se řešením úkolů, hádanek či fyzikálních záludností u našich exponátů. Cena za 1 pracovní list je 5 Kč, případně si jej lze stáhnout z našeho webu bezplatně zde.

Kompletní přehled programové nabídky naleznete v sekci Vzdělávací programy pro školy
 

Máte dotaz? 

Rádi vám jej zodpovíme na telefonním čísle +420 724 586 230 v pracovní dny od 9.00 do 15.00, v ostatní hodiny nám pište na e-mail info@iqlandia.cz a my se vám ozveme hned další pracovní den.

 

Upozornění:

Žádáme všechny školní výpravy, aby objednávali své návštevy expozic iQLANDIE a iQPARKU telefonicky na 724 586 230 nebo e-mailem na info@iqlandia.cz

Všechny vzdělávací programy (Laborky, Tematické science show), Planetárium i obědy je nutné objednávat písemně e-mailem na adresu rezervace@iqlandia.cz nebo info@iqlandia.cz. Jiné formy objednávky (telefonáty, osobní žádosti) není možné z technických důvodů zaznamenávat do našeho rezervačního systému.

Díky včasné rezervaci zařídíme rychlé odbavení na pokladně. Děkujeme za pochopení.


 
Pro školy poskytujeme zvýhodněné vstupné:
  • 120 Kč/žák na celý den do všech expozic
  • 180 Kč/žák/projekce v 4K Planetáriu + expozice
  • 80 Kč/žák/projekce v 4K Planetáriu (bez expozic)
  • 50 Kč/žák - 70Kč/žák - vzdělávací programy

Pro pedagogické doprovody nabízíme bezplatné a snížené vstupné
  • V případě, že má skupina objednaný program v laboratoři nebo show, platící vyučující platí pouze základní vstupné pro školní skupiny 120,- Kč/osoba
  • V případě, že má skupina objednaný program v planetáriu, platící vyučující platí 180,- Kč 

Nad rámec zvýhodněných vstupů platí každý další doprovod základní vstupné. 

Přijďte k nám nadchnout děti pro vědu!Hlavní partneři