Jeden školní výlet, tisíce zážitků – iQLANDIA

Nevíte, kam jet letos s vašimi studenty na celodenní školní výlet? Navštivte s vaší třídou či rovnou celou školou originální science centrum s planetáriem v Liberci. Dopřejte vašim studentům za odměnu netradiční výlet do jednoho z nejvýznamnějších míst svého druhu v Evropě. Každoročně k nám zavítají tisíce návštěvníků ze základních i středních škol, kteří si doslova užívají každý okamžik v našem interaktivním centru vědy a techniky. Nechte je poznat okouzlující svět vědy a přírodních zákonitostí, který je uhrane a nepustí.
Na vaše studenty zde čekají stovky originálních interaktivních exponátů. Pro školní zájezdy pořádáme také speciální programy, workshopy a laboratorní úkoly spojené s řešením úkolů, hádanek či fyzikálních záludností. U nás se zkrátka zabaví úplně každý – včetně učitelů.

            


Pro učitele – proč přijet s vaší třídou k nám do iQLANDIE?


Ušetřete si čas hledáním vhodného školního zájezdu či výletu. Díky iQLANDII nemusíte vymýšlet žádný program a ani nic složitě plánovat. Stačí, když nám napíšete anebo zavoláte a my vám pro vaši třídu zajistíme program na celý den. A pak už jen stačí dorazit k nám do Liberce .
 
 • Vaši studenti zažijí atraktivní a obsahově odlišný školní výlet, kde se neformální vzdělávací formou seznámí se základními pojmy a poznatky z oblastí jako jsou chemie, fyzika, biologie, geologie a mnoha dalších předmětů, které aktuálně probírají ve škole.
 
 • V areálu se nachází stovky originálních interaktivních exponátů, které vaše žáky doslova ohromí. 
 
 • Pro školy máme připravené také speciální tematické programy, během kterých aktivně zapojíme také vaše studenty. Každý tento speciální workshop vždy kompletně obsáhne jeden z hlavních tematických celků většiny školních vzdělávacích programů.
 
 • Po celý rok máme otevřeno úterý až pátek od  8  do 16 hodin, v sobotu od 9 do 19 a v neděli od 9 do 19 hodin. V době školních výletů (květnu a červnu) máme otevřeno v pondělí až pátek od 8 do 16.  A o svátcích a prázdninách pak máme otevřeno každý den od 9 do 19 hodin.
 
 • Výlet do iQLANDIE je vhodný pro žáky a studenty všech věkových kategorií  (základní, střední školy). Téměř celý areál iQLANDIE je bezbariérový a vhodný tedy i pro návštěvy studentů s omezenou schopností pohybu a orientace.
 
 • Cena za celodenní návštěvu a možnost vstupu na všechny expozice - již od 120 Kč za žáka.
 
 • Pro unavené a hladové školáky i jejich učitelský doprovod je zde možnost stravování přímo v restauraci uvnitř centra (svačiny, obědy, nápoje).

 • Celý areál je navíc jen kousek od autobusového nádraží v Liberci (max. 10 minut cesty pěšky.) Pro ty, co přijedou vlastním autobusem, máme parkoviště přímo před budovou.
 
         


Pro žáky - tip na školní výlet pro vaši paní učitelku

 
Navrhněte vašemu třídnímu učiteli či řediteli vaší školy, ať uspořádá školní výlet k nám do iQLANDIE v Liberci.
 
Zaručujeme vám, že vás uhrane náš okouzlující svět vědy a techniky. Celá vaše třída zažije neskutečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.
 
 • Postaráme se o celodenní program vaší třídy. Zahrajete si různé hry, potrápíte vše chytré hlavy u hlavolamů a různých logických hádanek. 
 
 • Uvidíte na vlastní oči ukázky a experimenty, na něž ve škole není čas ani vybavení, a které podnítí váš další zájem o studium. K mnohým z těchto experimentů byste se dostali jen ve specializovaných laboratořích, které pro veřejnost nejsou normálně přístupné.
 
 • Celá vaše třída si užije super zábavný výlet a nebudete muset sedět ve školních lavicích, i když se v podstatě budete také vzdělávat
 


Chcete navštívit s vaší třídou či školou iQLANDII?


Napište na info@iQlandia.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 724 586 230.
 
 
Hlavní partneři