iQFABLAB je místo pro děti, žáky i studenty, kde se potkává teorie vědy s praxí dílen.

iQFABLAB pro veřejnost

soboty 1. 6., 8. 6., 15. 6. od 9.00 do 13.00

Buď mezi prvními a zkus si s rodinou v naší nové chytré dílně iQFABLAB práci s moderními technologiemi..


Více zde

Maker Faire Prague

22. - 23. 6.

Přijďte navštívit stánek iQFABLABU na Maker Faire Prague - přehlídku inovací, kreativity a důmyslnosti. Dozvíš se, co jsme přichystali pro školy za polytechnické programy v naší nové chytré dílně iQFABLAB.


Více zde

Příměstský tábor Léto s Matyldou

1. turnus: 15. - 19. 7. 2019, 8.00 - 16.00
2. turnus: 19. - 23. 8. 2019, 8.00 - 16.00

Pošli svého potomka na unikátní příměstský tábor Léto s Matyldou. Během pěti dní za pomoci moderních technologií postaví a naprogramuje s dalšími účastníky robota Matyldu.


Více zde

iQFABLAB

Jsme moderní chytrá dílna pro školní skupiny i rodiny, ve které se všichni učí tvořením. 
Co je vlastně FABLAB? FAB je zkratka pro fabrication, což je anglické slovo pro kreativní vyrábění, bastlení, montování, vynalézání a zkrátka pro vše možné i nemožné inspirativní, zábavné tvoření. LAB je trochu jednodušší, to je zkratka pro laboratory.
 
V našem iQFABLABU vstupuješ do chytré dílny, do světa, kde kráčí věda a umění ruku v ruce s nástroji moderního průmyslového, klasickým nářadím a rozličnými materiály: Přes počítače, grafické tablety, 3D tiskárny a 3D scannery, laserové řezací s gravírovací stroje, pájecí stanice, řezací plotr, brusky, vrtačky až po kladívka a šroubováky. 
 
Misí iQFABLAB je návrat k řemeslné zručnosti, aby zase platilo hrdé heslo zlaté české ručičky, které se navíc uplatní i v éře průmyslu 4.0.Hlavní partneři